Biżuteria florystyczna

Jeszcze do niedawna obowiązkowym atrybutem Panny Młodej był tylko bukiet. Od jakiegoś czasu można zaobserwować modę na florystyczne dodatki: wianki, bransoletki, pierścionki oraz ozdoby do włosów. Mogą one być świetnym dopełnieniem lub stanowić atrakcyjną i oryginalną alternatywę.

Biżuteria florystyczna wykonywana jest z całych roślin, bądź ich elementów. Często na metalowym stelażu lub tasiemce. Biżuteria ta tworzona jest na zamówienie i dopasowywana do typu urody, fryzury, motywu weselnego czy stroju Panny Młodej.

Taka biżuteria jest polecana dla kobiet, które chcą wyglądać delikatnie, świeżo i dziewczęco, a jednocześnie elegancko i oryginalnie. Idea efemeryczności kwiatów podkreśli magię chwili i sprawi, że to dzięki niej będziesz czuć się wyjątkowo w ten ważny dzień.

Niezastąpiona swoją oryginalnością biżuteria florystyczna zwraca uwagę innych i pozwala wyróżnić się z tłumu. Biżuteria kwiatowa może stanowić alternatywę dla tradycyjnych ozdób zakładanych przez kobiety na różne okazje – ślub, rocznicę, czy kolację biznesową.

Niezliczone formy, struktury, kolory, kształty i wielkości kwiatów pozwalają dopasować biżuterię do każdej okazji. Wykonujemy naszyjniki i bransolety oraz wszelkiego rodzaju ozdoby do włosów.